Egyptské dobrodružství

    Položka č.: 218006

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Dívka a voják

    Položka č.: 218007

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:22

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:02

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

    Blíženci

    Položka č.: 211277

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:24

    linoryt, 24 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 268088

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu