Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Exlibris

    Položka č.: 278818

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:20

    litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Harmonizující muž

    Položka č.: 275360

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 19:58

    pastel, akvarel, tužka, tuš, koláž, papír, 1986, 46,6 x 64,6 cm, sign. PD I. Komárek 1986, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 268985

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:27

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 267329

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:31

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 22/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 267328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:30

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 37/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 267327

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:29

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 27/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)