Josef Kadeřábek

(1915-2002)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:50

    litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu