Dana Puchnarová
Postava
Položka č.: 258120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:36
litografie, 1980, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Puchnarová 1980, č. 12/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)