Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Rozhovor

    Položka č.: 225909

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2018 17:04

    lept, akvatinta, 1968, 63,7 x 42,6 cm, sign. PD D. Štormová 68, č. 9/12, lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    září

    Položka č.: 177882

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2018 11:00

    litografie, 2001, 17,1 x 12,8 cm, sign. PD Puchnarová 01, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu