Bedřich Šimon

(1902-?)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav IV.

    Položka č.: 133462

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 23:10

    uhel, papír, 45 x 65,5 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie k rytým a malovaným sklům pro ONV v Dobrušce

    Položka č.: 133458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:55

    4x uhel, papír, 29,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Tkalci

    Položka č.: 132024

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:00

    4x uhel, papír, 1956, 29,8 x 57,2 cm, monogr. PD. Š.56, studie k rytým a malovaným sklům - tkalci, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Slévač

    Položka č.: 132020

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:40

    uhel, papír, 1961, 59,8 x 27,3 cm, monogr. PD Š61, levý dolní okraj papíru poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kované a svařované mříže pro jesle/ Tesla v Pardubicích

    Položka č.: 132014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:20

    2x tužka, papír, 1958, 31,2 x 16,7 / 31,5 x 17,5 cm, sign. Š., papír při okrajích mírně pomačkán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu