-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina
Položka č.: 281838Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281786Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mercuriális perénnis
Položka č.: 209380Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mužský profil
Položka č.: 209409Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Skicy
Položka č.: 217072Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
Položka č.: 281823Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:24
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ležící Helena
Položka č.: 281156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Německá vesnice
Položka č.: 281157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Havíři
Položka č.: 281158Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Neuberg
Položka č.: 280929Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Pár v krojích
Položka č.: 280904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
Položka č.: 269736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Dům v Číně
Položka č.: 234076Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Portrét manželů
Položka č.: 246266Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Pták ohnivák
Položka č.: 277174Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Zima na vesnici
Položka č.: 274145Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
Položka č.: 278625Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
Položka č.: 278624Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Čert (ex libris Al. Kucík)
Položka č.: 278613Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Spickendorf
Položka č.: 268946Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:42
akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Automobilka
Položka č.: 274647Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 440 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Pozdrav od čerta
Položka č.: 274523Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:27
tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Písek
Položka č.: 274424Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:30
akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Plachetnice
Položka č.: 279026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:32
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu