Václav Rabas

(1885-1954)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy v krajině

    Položka č.: 226500

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:28

    litografie, 1944, 30 x 46 cm, sign. PD Rabas 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 208443

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:38

    litografie, 1945, 32,3 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, rám, LD slepotiskové razítko ELK, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    Položka č.: 237844

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu