Antonín Burka

(1896-1947)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Kostlivec (ex libris Fr. Klein)

    Položka č.: 278651

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10

    dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)