Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Slunce

    Položka č.: 267718

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:48

    akvatinta, 1991, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 91, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Hlubina

    Položka č.: 269109

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:41

    olej, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá, studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific i…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Příběh o nás

    Položka č.: 269110

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:39

    olej, plátno, 1995, 100 x 100 cm, sign. LD Kamila Ženatá 95, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Kamila Ženatá je malířka, multimediální umělkyně, terapeutka a autorka literárních textů. Vystudovala AVU a je členkou několika uměleckých spolků. Vystavuje u nás i v zahraničí, například v Německu, J…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Úplněk a světlušky

    Položka č.: 267584

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:28

    olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, nesign., žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 259372

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:48

    suchá jehla, 1983, 8 x 4 cm, sign. PD Kamila Aubrechtová 83, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu