Pavel Kopp

Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967.

  • Pavel Kopp

    Florencie, Piazza Signoria 1975

    Položka č.: 274908

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:32

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 264351

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:50

    fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)