MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 204604

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:11

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 24/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 237615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 18:35

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)