František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jaroslav Lukavský

    Položka č.: 226323

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 14:03

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 10,9 cm, sign. PD F. Kobliha 17.XI.52, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:14

    dřevoryt, 1940, 13,1 x 9,9 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 235187

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, 1940, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Strom

    Položka č.: 174194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 11:00

    dřevoryt, 17 x 11,2 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)