František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 16:37

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:00

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 238836

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 15:43

    dřevoryt, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 220339

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:31

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 220338

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:30

    dřevoryt, 16 x 11,1 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Plod

    Položka č.: 220337

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:29

    litografie, 17,7 x 13 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Hrad z Chotkovy silnice

    Položka č.: 217517

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:25

    lept, 17,6 x 10,7 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 238328

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 14:47

    suchá jehla, akvatinta, 15,3 x 20,6 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Trávy

    Položka č.: 238036

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:13

    dřevoryt, 14,6 x 9,6 cm, sign. PD F. Kobliha, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jaroslav Lukavský

    Položka č.: 226323

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 14:03

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 10,9 cm, sign. PD F. Kobliha 17.XI.52, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 235187

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, 1940, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Strom

    Položka č.: 174194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 11:00

    dřevoryt, 17 x 11,2 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)