Tavík František Šimon
(1877-1942)
Pierre Louÿs: Antické povídky
Položka č.: 276611Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:30
bibliofilie, lept ve frontispisu a vigneta T.F. Šimon, 2. svazek edice Trianon, vydal Dr. Prokop Toman ml., Praha 1928, Ex. 91/180, 95 s., brož., rozpadlá vazba, v horní části poškozený hřbet jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, So…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Paris - Passarelle L´Estacaie
Položka č.: 273829Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:19
lept, 1909, 17,2 x 23 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD v desce TFŠ 1909, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Katedrála v Rouenu
Položka č.: 267736Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:05
lept, 1913, 34,5x 30,4 cm, značeno DU autorským razítkem, příloha Mánesa svým členům na rok 1916, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux A…
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu