Různí autoři
Grafický špalíček 1982
Položka č.: 280133Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:59
16x grafika, 1982, 15 x 11 cm, vše signováno, šestnáct volných listů v přebalu, formát 15 x 11 cm, vydal Klub přátel výtvarného umění, autoři grafik: K.Beneš, V.Dlouhý, V.Drápal, M.Erazim, Z.Fuksa, P.Hampl, J.Holoubek, B. Housa, K. Hruška, E. Janíčková, J. Klápště, J. Otava, J. Růžička, E. Sendlerov…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Různí autoři
Pět grafických listů
Položka č.: 186551Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2023 15:16
bibliofilie, dřevoryt K. Svolinský, litografie V. Sedláček, 2x dřevoryt K. Štěch, dřevoryt K. Mašek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Různí autoři
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 265641Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:21
album, 51,5 x 39 cm, 12 sign. leptů: P. Dillinger, V. Fiala (dřevoryty v textu, desky a úprava), F. Kobliha, Ant. Majer, K. Müller, A. Nauman, V. Pukl, 2x V. Silovský, T.F. Šimon, K. Vik, úvodní slovo V. Hrudka, vydal Hollar, Praha 1937, Ex. 39/100, na holandu Pannekoek, volné listy v polokožených d…
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Různí autoři
Český filmový plakát 20. století
Položka č.: 267946Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:26
filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu