Jan Hrnčárek

(1918)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Průmyslové město v podhůří

    Položka č.: 257051

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:11

    litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Položka č.: 211106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:42

    litografie, 17,3 x 45,3 cm, sign. PD J. Hrnčárek, na papíře mimo tisk místy drobné skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)