Josef Mayer

(1895-1952)

  • Josef Mayer

    (1895-1952)

    Na dvorku

    Položka č.: 213585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2018 19:40

    lept, 23,2 x 16 cm, sign. PD JMayer, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5903 Historie příhozu