• Sigi

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 212087

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 19:32

    akvarel, papír, 1941, 50,5 x 55,5 cm, sign. LD Sigi 41, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu