Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Příběh

    Položka č.: 212338

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 14:15

    litografie, 1985, 61 x 42 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 85, č. 35/60, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 233695

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:43

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 233694

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:42

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)