Arcybušev

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2023 15:48

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)