Karel Minář

(1901-1973)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Portrét ženy v kroji

    Položka č.: 217937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:25

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Karel Minář 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu