Pavel Poličanský

  • Pavel Poličanský

    Slunečnice II.

    Položka č.: 234408

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu