Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 262639

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu