Ján Keleman

  • Ján Keleman

    Dívka s houslemi

    Položka č.: 237496

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:04

    litografie, 1985, 18 x 19 cm, sign. DU J. Keleman 1985, papír na horním a dolním okraji nepatrě pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)