Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 187323

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 15:44

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:42

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka , č. 10/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu