Jaroslav Rajchl

(1926-2017)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Žatva u březového háje

    Položka č.: 249014

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:26

    olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    Položka č.: 241780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:30

    olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)