Cyril Chramosta

(1908-1992)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Maškarní bál

    Položka č.: 230315

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 21:22

    monotyp, 38 x 28 cm, sign. PD Cyril Chramosta , rám, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 224251

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 26,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, č. 128/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Zimní radovánky

    Položka č.: 206651

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:20

    litografie, 14 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu