Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Situace

    Položka č.: 237283

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:06

    monotyp, 62 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    Položka č.: 237281

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Barokní štíty

    Položka č.: 208051

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 13:30

    litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD Cidlinský, 15/100, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)