Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 206370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:38

    dřevoryt, 16,4 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, z knihy Benjamina Kličky Jaro generace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 10:10

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu