Luděk Majer

(1925)

  • Luděk Majer

    (1925)

    V Beskydech

    Položka č.: 169260

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:27

    litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988, studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu