Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 279000

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40

    litografie, 13 x 9,5 cm, sign. LD Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)