Martin Velíšek

(1963)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 217337

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:15

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, 13/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Položka č.: 165059

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 10:45

    malba na skleněném objektu, 37 x 37 x 17 cm, PROVENIENCE: z rodiny přátel autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu