Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rybičky

    Položka č.: 270290

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:33

    litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 31/180, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu