Josef Paleček

  • Josef Paleček

    Rytíř

    Položka č.: 210683

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:50

    litografie, 1964, 47 x 33 cm, sign. PD Josef Paleček 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu