František Hodonský

  • František Hodonský

    Zelený uzel

    Položka č.: 276036

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32

    dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Hodonský

    Podzimní běhy

    Položka č.: 278041

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52

    litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)