Dagmar Berková

(1922-2002)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Srdce

    Položka č.: 179422

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:30

    litografie, 1981, 14,8 x 10,2 cm, sign. LD D. Berková 81, 22/100, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Sítě

    Položka č.: 179424

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:25

    litografie, 1984, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD D. Berková 1984, PF 1982, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)