Dagmar Berková

(1922-2002)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Dáma z Ascontu

    Položka č.: 278830

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:28

    litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Položka č.: 278886

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:48

    suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Odlet vzducholodí

    Položka č.: 270047

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04

    litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)