Ladislav Vlodek

(1907-1996)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    Položka č.: 273771

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:31

    olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Exlibris

    Položka č.: 279401

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04

    suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)