Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 273771Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:31
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Exlibris
Položka č.: 279401Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04
suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)