Radek Pilař

(1931-1993)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Mužíček

    Položka č.: 138912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:39

    litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    Položka č.: 233536

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:28

    litografie, 1979, p. 14,5 cm, sign. PD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)