Jiří Mádlo

  • Jiří Mádlo

    Zbortěné harfy tón, ztrhané strůny zvuk... K. H. M.

    Položka č.: 131116

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:45

    litografie, 1974, 17,1 x 10,6 cm, sign. PD J. Mádlo 1974, 155/200, Ex Libris RNDr. Václav Šmejkal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)