Vincenc Beneš

(1883-1979)

žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Vltava pod Vyšehradem

    Položka č.: 279827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:14

    litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)