Vincenc Beneš
(1883-1979)žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Vltava pod Vyšehradem
Položka č.: 279827Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:14
litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)