Michaela Lesařová - Roubíčková

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 255561

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42

    litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)