Josef Koudelka

(1877-1960)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Krojová studie

    Položka č.: 233402

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:15

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce LD Koudelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu