Karel Šafář

(1938-2016)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06

    dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Klaun

    Položka č.: 280709

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04

    dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Královna

    Položka č.: 280848

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:49

    lept, 13,5 x 7,8 cm, sign. PD K. Šafář, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280710

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:50

    dřevoryt, 12,7 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Zuzana

    Položka č.: 276173

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:12

    8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)