Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06
dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Klaun
Položka č.: 280709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04
dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Královna
Položka č.: 280848Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:49
lept, 13,5 x 7,8 cm, sign. PD K. Šafář, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280710Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:50
dřevoryt, 12,7 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Zuzana
Položka č.: 276173Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:12
8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)