František Bílek

(1872-1941)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ve tvůrčí chvíli

    Položka č.: 277557

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:48

    dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaké to dílo

    Položka č.: 277556

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:47

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Skryté dějiny

    Položka č.: 268582

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:47

    litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    V něm byla trním korunována

    Položka č.: 268583

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:45

    dřevoryt, 1941, 50,7 x 35,3 cm, sign. PD F. Bílek, č. 64/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu