Viktor Polášek
(1911-1989)
Postva mezi dvěřma
Položka č.: 279604Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37
litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu