Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:12

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Motýl

    Položka č.: 237205

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:00

    serigrafie, 16,5 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    Položka č.: 231350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Marbuel

    Položka č.: 216557

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:16

    tuš, akvarel, pastel, papír, 1966, 29 x 13,8 cm, sign. PD Seydl, rám, ilustrace k divadelní hře Čert a Káča, DU věnování: Toníčkovi H. s poděkováním za jeho laskavost a umění Seydl, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)