Zdeněk Šindlar

(1939)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Pražské střechy

    Položka č.: 211179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:27

    tisk na ručním papíře, 1979, 38,5 x 24 cm, sign. PD v tisku Šindlar 79, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Národní divadlo

    Položka č.: 211369

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:02

    litografie, 21,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar, 157/200, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Kostel sv. Mikuláše na Malostranském náměstí

    Položka č.: 133880

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:50

    litografie, 1980, 23 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar 80, archivní tisk, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)