Emma Srncová
Potřebuji přátelé
Položka č.: 268668Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 15:20
litografie, 1993, 46 x 31 cm, sign. PD Emma Srncová, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Emma Srncová
Milovnice psů u moře
Položka č.: 267504Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:28
litografie, 2012, 35 x 16 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 32/99
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)