Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Rotunda

    Položka č.: 279485

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:18

    litografie, 1976, 14,5 x 12,8 cm, sign. LD P. Lisý - 76, 50/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pavel Lisý

    Květiny a motýl

    Položka č.: 279613

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:15

    litografie, 1973, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD P. Lisý - 73, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    Hrozny

    Položka č.: 279615

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13

    litografie, 1976, 12,9 x 12,9 cm, sign. PD P. Lisý - 76, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    Triga

    Položka č.: 278218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:02

    tuš, papír, 38,2 x 26,7 cm, sign. PD P. Lisý, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu