Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Chození pro vodu

    Položka č.: 275667

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:11

    litografie, akvarel, papír, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Zimní cesta

    Položka č.: 275666

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:10

    litografie, akvarel, papír, 1982, sign. LD A. Moravec, PF 1983, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Nová turbína

    Položka č.: 272468

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:04

    akvarel, tužka, tuš, papír, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Moravec, text: Na prudký proud u mlýna čeká nová turbín, už se kola roztáčejí, buchty budou z práce její., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Divý muž

    Položka č.: 258116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:34

    litografie, 11,5 x 8,8 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Dřevaři

    Položka č.: 258049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:25

    dřevoryt, 11,3 x 12,4 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 267090

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20

    tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 267103

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:28

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 267095

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:24

    litografie, akvarel, 1972, 15,8 x 22,8 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1973, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá nebo ušpiněna, místy mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Uměl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 267093

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:20

    litografie, akvarel, 1971, 15,4 x 22,7 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1972, pasparta lehce zažloutlá, páska zažloutlá, zašlá a místy odřená, v pravém dolním rohu pasparty žlutá čára, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabi…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 267102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Vesuv od Sorenta

    Položka č.: 267101

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:12

    akvarel, rudka, papír, 1965, 19,5 x 28,4 cm, sign. PD A. Moravec 65, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)